Rijeka - Osijek 2:1 (sažetak) - HNK RIJEKA

Por um escritor misterioso

Descrição

Nogometaši Rijeke pobijedili su Osijek 2:1 u utakmici osmog kola SuperSport HNL-a. Dva sjajna pogotka za Rijeku postigao je Marko Pjaca u 48. i 55. minuti. Za goste je smanjio Pušić u 85. minuti. U videu pogledajte sažetak utakmice
1. HNL kadeti Archives - Page 3 of 6 - HNK RIJEKA
Rijeka - Gorica 2:1, Buneta u 90. za slavlje kadeta - HNK RIJEKA
Sažetak: HNK Rijeka 2-1 NK Lokomotiva (5. kolo SuperSport HNL)
Rijeka i Osijek fantastični u uzvratima. Obje momčadi nastavljaju svoj europski put - Večernji.hr
SuperSport Hrvatska nogometna liga, 18. kolo, Osijek - Rijeka 1:1, 21.1.2023., video sažetak - tportal
Video) Prva HNL - juniori: Rijeka - Osijek 2:1, Bristrić pogodio pobjedu u sudačkoj nadoknadi - HNK RIJEKA
RIJEKA - OSIJEK 2:1 Pogledajte sažetak utakmice i briljantne golove Marka Pjace!
Osijek – Rijeka 1:2 (sažetak) - MojaRijeka
de por adulto (o preço varia de acordo com o tamanho do grupo)